Vi vil gerne fortælle dig om mange succeshistorier, men her kan du læse, hvad vore annoncører siger om radioreklame: Succeshistorie – JAC, Volkswagen Randers...

Vi vil gerne fortælle dig om mange succeshistorier, men her kan du læse, hvad vore annoncører siger om radioreklame:

Succeshistorie – JAC, Volkswagen Randers
Succeshistorie – Kronjyllands Malerfirma 
Succeshistorie – Nordic Systems

Download prisliste for Østjylland

Sponsering af programmer på Radio ALFA

 

Radio ABC Business  Club 2019

Deltag i Radio ABC, Radio Alfa, Radio Solo & Din Avis’ årlige markedsføringsevent, hvor du sikrer dig den bedste markedsføring og får mest ud af dine reklamekroner.

Radio ABC Business Club 24., 25. og 26. september.

JA TAK, jeg vil gerne kontaktes vedrørende deltagelse.

 

Dit navn (skal udfyldes)

Firma

Din e-mail (skal udfyldes)

Telefon

 

 


JannieHolmJannie Holm
Salgschef
jannie@radioabc.dk 

  

TinaStrangholt2016Tina Strangholt
Reklamekonsulent
tina@radioabc.dk

Jean Holst SørensenJean Holst Sørensen
Reklamekonsulent
jean@radioabc.dk

Morten MortenBekkerBekker
Reklamekonsulent
mb@radioabc.dk

LoneBekker2016Lone Bekker
Reklamekonsulent Djursland
bekker@radioabc.dk


LoneKristensen2016Lone Kristensen

Reklamekonsulent
lone@radioabc.dk

Joan Joan Tønnesen
Key Account manager
joan@gofm.dk
Tlf. 40551708

MetteGMette Grove
Key Account Manager
grove@gofm.dk
Tlf. 60542527

ChalotteCharlotte Holmgaard
Tekstforfatter/Salgskoordinator
charlotte@gofm.dk
Tlf. 28781128

Morten JakobsenMorten Jakobsen
Reklamekonsulent
morten@radioskive.dk

Jesper BakJesper Bak
Reklamekonsulent
jesper@radioskive.dk

Kim SangildKim Sangild
Kommerciel direktør, Mediehuset Herning Folkeblad

E-mail: ks@herningfolkeblad.dk
Tlf. direkte: 96 26 37 47

Jakob Pors StormJakob Pors Storm
Medierådgiver

E-mail: jps@herningfolkeblad.dk
Tlf. direkte: 96 26 37 63
Tlf. mobil: 40 11 98 35

Kirsten Mørup
Mediekoordinator

E-mail: kem@herningfolkeblad.dk
Tlf. direkte: 96 26 37 64

Kim SangildKim Sangild
Kommerciel direktør, Mediehuset Herning Folkeblad

E-mail: ks@herningfolkeblad.dk
Tlf. direkte: 96 26 37 47

Marianne AgerskovMarianne Agerskov
Medierådgiver

E-mail: mar@radiosilkeborg.dk
Tlf. direkte: 87 22 86 97
Tlf. mobil: 24 80 07 22

Kirsten Mørup
Mediekoordinator

E-mail: kem@herningfolkeblad.dk
Tlf. direkte: 96 26 37 64

 

martin foto web

Martin Larsen

Direktør/Salgschef

Direkte: 88 16 92 01

Mobil: 20 44 89 78

martin@radiodiablo.dk

jes foto web

Jes Bo Hansen

Annoncekonsulent

Direkte: 88 16 92 03

Mobil: 40 13 88 80

jes@radiodiablo.dk

camilla foto web

Camilla Holstebro

Annoncekonsulent

Direkte: 88 16 92 02

Mobil: 29 83 95 26

camilla@radiodiablo.dk

arja foto web

Arja K. Holse

Annoncekonsulent

Direkte: 88 16 92 04

Mobil: 21 62 25 65

arja@radiodiablo.dk

 

 

Skal din forretning ligge her - Kontakt vores salgsteam og få et godt tilbud